livlog1
livhosicli

Liv Hospital

Marka: Liv Hospital

[styled_paragraph]Türkiye sağlık sektöründe kurulduğu günden bu yana standartları ortalamanın çok üzerine taşıdı. Alanında ilkleri gerçekleştirmiş, akademik kariyeri yüksek uzman hekimleri kendi bünyesinde topladı. “Hayat güzeldir” mottosuyla yeni bir hastane ile değil, yepyeni bir hastanecilik anlayışı ile fark yarattı. Tüm gözlerin ona çevrilmesi ve sağlık sektöründeki trendleri belirleyen konuma gelmesi çok kısa bir zaman içerisinde gerçekleşti.[/styled_paragraph]

Hastalara misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen Liv Hospital, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmayı hedefleyen Liv Hospital olarak amacımız “Sağlığınız”.

Açıldıktan çok kısa bir süre sonra Amerikan kökenli Joint Commission International (JCI) kalite akreditasyon sertifikasını ve Avrupa ISO belgesi olan TÜV’ü alarak uluslararası ölçülerde yüksek sağlık kalitesini yakalayan Liv Hospital, hizmette bir yılı geride bıraktı. Giderek büyüyen bölümleri, teknolojisi, ekibi ve insan hayatına verdiği değere gönülden bağlılığıyla bugün nice başarılı yılları hedefleyen Liv Hospital, sağlık sektöründe referans merkezi olma yolunda hızla ilerliyor.

İsmi verilirken Leading International Vision (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital için, İngilizce “hayat” (live) kelimesi de var olma amacının en önemli simgesi oldu. Liv Hospital, hizmette olduğu gibi mimari yaklaşımında da insan vücudunun mucizevi kabiliyetini referans aldı.

Kusursuz hizmet anlayışı, hastalık değil sağlık kavramını öne çıkaran duruşuyla Liv Hospital, Türkiye’nin uluslararası arenada sağlık vizyonunu oluşturan kurum olmayı hedefliyor. Ayrıca yaşam kalitesini arttıracak en iyi hizmeti ve çözümleri sunuyor.

  • Marka - Liv Hospital
  • Telefon - 0850 222 2 548 | 444 4 548
  • Motto - "Hayat Güzeldir"
Web Sitesi