vmmedlog
vmmedicalic
vmkocic1

VM Medical Park

Marka: VM Medical Park

[styled_paragraph]Adını Value added Medicine “Değer Katan Hizmet” baş harflerinden alan başta Kocaeli ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’nin sağlığına değer katma felsefesini benimseyen VM Medical Park; yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman ve akademik hekim kadrosu ile çağdaş bir hastane ortamında bir araya getirdi[/styled_paragraph]

Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle bölgede fark yaratmaya hazırlanıyor….

İnsanların hayatına dokunmakla, onları önemsediğimizi göstermekle yola çıktığımız ilk günden bu yana geliştik, yaygınlaştık,Türkiye’nin en büyük özel hastaneler grubu olduk.

Yaşam kalitesini yükseltecek her adımın, şifa verecek her dokunuşun, sağlıklı bir nefes kadar yakınınızda olmasını hedefliyoruz. Bu felsefeyle yola çıkarak hiç durmadan çalışıyoruz. Sürekli yenilik için ileri teknolojimizi ve yaratıcılığımızı harmanlıyor, bilimle beslenen yeni fikirlerimizi sağlıkta dünya standartlarını aşmak için kurguluyoruz.

Türkiye’nin en büyük hastane zincirlerinden Medical Park’ın sağlıkta 20 yıllık tecrübesini, ileri tanı ve tedavi yöntemleri, uzman hekim kadrosu ve yüksek hizmet kalitesiyle birleştiren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Kocaeli halkına hizmet vermeye başladı. Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle bölgede fark yaratmak istiyor.

48 bin metrekare kapalı alanda 10 ameliyathane, 101 poliklinik ve 214 yatak kapasitesiyle Kocaeli’nin en büyük özel hastanesi olan VM Medical Park, hastalarına sunduğu üstün hizmet anlayışıyla kısa zamanda bölgenin referans hastanesi olmayı hedefliyor.

Doğu Marmara ve Kocaeli’nin en büyük karma projelerinden Symbol Alışveriş Kongre ve Yasam Merkezi içerisinde yer alan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, şehre yakın olması açısından da ulaşımda büyük avantaj sağlıyor.

Dünya standartlarında sunduğu hizmet, ileri teknoloji tanı ve tedavi yöntemleriyle VM Medical Park, sağlıkta yeni bir ekolün öncülüğünü üstleniyor.

  • Marka - VM Medical Park
  • Telefon - 0262 888 30 00 | 444 44 84
  • Motto - "Değer Katan Hizmet"
Web Sitesi