Topluma Katkı

Topluma Katkı

MLP Care olarak içinde bulunduğumuz toplumun yaşam kalitesinin artmasına katkı sağmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Misyonumuz doğrultusunda sağlıktan spora, birçok alanda markalarımız ile çalışmalar gerçekleştiriyor, anlamlı projelere imza atıyoruz. Ayrıca tüm hastanelerimiz bulundukları bölge ve o bölgede yaşayanlar için değer yaratma hedefiyle hareket ediyor.

Enerjisa Enerji ve MLP Care iş birliği ile sağlıkta temiz enerji dönemi başlıyor

Sağlıkta Temiz Enerji Dönemi Başlıyor
MLP Care ve Enerjisa Enerji, YEO Teknoloji’nin çözüm ortağı olarak katkı sunacağı Güneş Enerjisi Santrali (GES) projeleri için bir araya geliyor. Sağlık sektörü için öncü olacak bu iş birliği ile Türkiye’nin 4 ilinde 7 farklı noktada güneş enerjisi santralleri kurulacak. Santrallerde üretilen elektrik ile MLP Care bünyesindeki hastanelerin enerji ihtiyacı temiz kaynaklardan karşılanacak ve yıllık 73 bin ton karbon salınımının da önüne geçilecek.

Sponsorluklar

Medical Park ve Liv Hospital markalarımızla futboldan tenise uzanan geniş bir yelpazede kulüplere, spor komplekslerine, spor organizasyonlarına ve sporculara destek veriyoruz. Kasımpaşaspor’dan Samsunspor’a onlarca kulübün sağlık sponsorluğunu üstleniyoruz. Spor sponsorluklarımız ile çalışmalarımızı gururla sürdürmeye devam ettiriyoruz.

MLP Care olarak; markalarımızla sporcu sağlığı konusunda Türkiye’nin sağlık çıtasını yükseltmeyi hedefliyoruz. Sağlıklı sporcuların dünyada göstereceği başarıların ülkemizin tanıtımına ve marka değerine de katkı sağlayıcının bilincinde hareket ediyoruz. Ayrıca sporun toplum sağlığına katkı sağladığına inanıyoruz.